Zavírače a otvírače

Brano zavírá samo. Okřídlená věta domácího výrobce, kterou zná český zákazník od roku 1927. Na trhu existuje i řada jiných hydraulických zavíračů. A co kdyby se vám dveře nejen zavíraly, ale i dálkově otvíraly.

Dveřní zavírače

Váš nový zavírač může mít řadu nastavitelných funkcí, které je třeba správně naladit. Je otázkou, zda-li je všechny potřebujete. My vám s výběrem pomůžeme a doptáme se na důležité parametry vašich dveří. Spolu pak vybereme ekonomickou variantu. Nenabízíme jen produkty českého výrobce Brano, ale také řadu světových variant od výrobců ASSA ABLOY třeba model DC300 nebo DORMA . Díky tomu si na našich prodejnách můžete vybrat řadu různých povrchových úprav a rozdílných technických řešení.

zavirace_otvirace3Nestárnoucí klasika v podobě zavírače Brano a elegantní moderní evoluce

Pokud si nevíte rady s nastavením zavírací rychlosti, síly dorazu či jiných parametrů, naši asistenti a mechanici vám poskytnou odbornou pomoc nebo zajistí přímo montáž podle aktuálních potřeb.

Dveřní otvírače

Paleta výrobků otvíračů je ještě širší než u předcházejících otvíračů. Proto nemá cenu zabíhat do podrobností a raději vás požádat o vaši návštěvu u nás. V opačném případě vám doporučujeme navštívit webovou stránku výrobce Bera s produktovou řadou BeFo Profi a blíže prostudovat jednotlivé alternativy. Novým výrobkem na trhu je dveřní otvírač s dálkovým přenosným ovládáním.

http://www.bera.cz/?page=cz,befo_profi