Trezory, schránky a bezpečnostní dveře

Trezory a bezpečnostní dveře všech tříd a velikostí včetně dopravy, instalace a servisu.

 

Trezory

Trezory jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v mnoha velikostech a svým provedením jsou určeny k instalaci do zdi či kotvené do podlahy. Jsou osazovány mechanickými trezorovými zámky firem MAUER nebo STUV, mechanickými kombinačními zámky firem LA GARD, SARGENT & GREENLEAF, M-LOCKS, případně elektronickými zámky MAUER, LA GARD nebo M-LOCKS.

trezory-na-zbrane-tz10-1306104353tresorove-skrine-tsj2-1306105945stenovy-trezor-st12-1306125959

 

Ukázka nabídky řady trezorů českého výrobce T-safe

Trezor je dlouhodobou investicí do bezpečnosti vašeho cenného majetku. Proto je na místě dobře zvážit optimální volbu způsobu uzavírání, zvážit zabudování do zdi nebo části vybavení vaší místnosti. Je možné díky zakázkové výrobě upravit trezor dle vašich potřeb.

nt-n-10-2-upr-1501074127

Zakázková výroba firmy T-safe

Více informací

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře BEDEX  zaručují vysokou kvalitu zpracování. Český výrobce je konstruuje z materiálů od prověřených a osvědčených výrobců, kteří jsou zárukou prvotřídní kvality těchto materiálů. Do konstrukce bezpečnostních dveří jsou použity pouze řádně certifikované komponenty a materiály tak, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání.Velkou předností bezpečnostních dveří BEDEX je prvotřídní zpracování oblasti zámku.

V oblasti zámku jsou u nás využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných prověřených výrobců. Máme tedy záruku, že jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém.Rozdíly mezi jednotlivými zámky v bezpečnostních dveřích BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlí naši odborníci přímo u prodejce.

Pro instalaci a zaměření volejte na +420 728 613 588.

Kromě čistého povrchu bez prolisu existuje řada modifikací dle náhledového obrázku a řad dekorů:

bedex dveře

Přijďte si k nám vybrat právě ty vaše!

Více informací

Přenosné a poštovní schránky

Přijďte si na naše prodejny vybrat vhodnou schránku právě pro vás. Nabízíme vám řadu verzí schránek určených k zazdění do sloupku či individuální sestavy schránek pro bytové domy.

Schránka pro zabudování  se zvonkem

Schránka pro zabudování se zvonkem

richter pokladnička

Pokladnička