Cylindrické vložky

Nabízíme Vám plnohodnotné poradenství při výběru vhodné cylindrické vložky podle Vašich potřeb. Vybereme cenově nejvýhodnější řešení v 2.,3. či 4. bezpečnostní třídě všech renomovaných evropských výrobců.

Naši školení obchodní asistenti Vám pomohou s výběrem vhodné mechanické či elektronické bezpečnostní cylindrické vložky pro bezpečný domov. Požadujte od nás systém generálního a hlavního klíče (SGHK) a my jej optimalizujeme pro Vaši firmu či kancelář. Díky 25-leté praxi se nebojíme pustit i do nejtěžších a rozsáhlejších projektů.

Nejste si jisti výběrem třídy a rozměru?

Nevadí. Naši proškolení zaměstnanci znají všechna úskalí výběru vhodného zabezpečení. Poradí s volbou s ohledem na poměr mezi zvolenou cenovou relací a reálnou potřebou zabezpečení Vašeho objektu. Náš osobní přístup Vám zaručí lepší a levnější řešení pro Váš projekt. Volba správného rozměru hned napoprvé Vám ušetří opakovanou návštěvu naší prodejny, přestože my Vás v ní opět rádi uvidíme.

Elektronické cylindrické vložky

Požadujete nejvyšší úroveň zabezpečení nejmodernější technologií? Právě pro Vás je určena řada elektronických cylindrických vložek se všemi pokročilými prvky zabezpečení s kontrolou přístupu jednotlivých uživatelů. Tento zvláštní produkt Vám zaručuje i náš speciální přístup. Přijďte se sami informovat do jedné z našich prodejen a my Vám připravíme demonstraci nejvyspělejšího zabezpečení na trhu.

Našim hlavním partnerem v tomto odvětví zabezpečení je rakouská specializovaná firma EVVA.

Podívejte se na prezentaci nejmodernějšího produktu v této kategorii zabezpečení.

Více informací

Mechanické cylindrické vložky

Mechanická cylindrická vložka poskytuje spolu se zadlabacím zámkem a kováním bezpečnostní systémový celek, který by měl být na požadované úrovni zabezpečení vašeho objektu. Nestačí vybrat jeden bezpečnější prvek a očekávat okamžité vylepšení celého systému. Nicméně cylindrická vložka je bezpochyby jasný první krok pro zvýšení bezpečnosti vašeho objektu. Naše firma vám může nabídnout široké spektrum mechanických cylindrických vložek všech dostupných modifikací, které ovlivňují jejich možnosti využití. Spolupracujeme s domácími i zahraničními výrobci mechanického zabezpečení – FAB společnosti ASSA ABLOY, EVVA, GUARD, MUL-T-LOCK, KABA či RICHTER.

Základní principy výběru podle společnosti FAB:

Při výběru nejvhodnější cylindrické vložky je nutné zohlednit několik kritérií: umístění (do kterých dveří chcete vložku nainstalovat) a s tím spojenou úroveň zabezpečení. Vchodové dveře do bytu a domu vyžadují vyšší zabezpečení, vždy 3. bezpečnostní třídu nebo vyšší. Pokud máte byt či dům pojištěný, prostudujte důkladně pojistnou smlouvu, která stanovuje podmínky zabezpečení domu či bytu. Nezapomeňte také na dveřní kování, které musí být ve stejné bezpečnostní třídě jako cylindrická vložka, tak i vlastní bezpečnostní dveře. U sklepa, branky či garáže vždy zvažte, jaký majetek cylindrická vložka chrání a tomu přizpůsobte bezpečnostní třídu. Máte-li bezpečnostní třídu vybránu, vyberte typ vložky – oboustranná, jednostranná, knoflíková či další. Nakonec vyberte ještě správný rozměr: změřte tloušťku dveří a vyberte odpovídající rozměry vložky:

  • vzdálenost mezi středem otvoru pro upevňovací šroub cylindrické vložky a vnější hranou kování z vnější strany dveří (A)
  • vzdálenost mezi středem otvoru pro upevňovací šroub cylindrické vložky a vnější hranou kování z vnitřní strany dveří (B)

Spojením rozměrů (A) a (B) získáte požadovanou velikost cylindrické vložky, např. 29 + 35 mm.
Velikost má být rovná nebo větší než tloušťka dveří včetně kování.
Cylindrická vložka by neměla přesahovat kování na každé straně dveří o více jak 3 mm.

fab rozměry

Více informací

Systém generálního a hlavního klíče ( SGHK )

Nosíte po kapsách svazek, který vám trhá kapsu? Pak je tu několik řešení, které pro vás můžeme sestavit. Pokud trváte na mechanickém řešení, pak je tu pro vás systém generálního a hlavního klíče, který asi nejlépe pochopíte na následujícím schématu:

sghkPřístup do jednotlivých místností je omezen dle vašich osobních požadavků, které jsou limitovány výběrem vhodného typu cylindrické vložky. Tyto starosti vás ale nemusí vůbec trápit. Jediné co musíte udělat, je kontaktovat naši provozovnu v Opavě, Ostravě či Olomouci a sdělit nám vaše představy.

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Více informací