Výroba klíčů

Vyrobíme vám téměř jakýkoliv klíč, který nám přinesete.

klice _DSC0416

Díky moderním strojům s laserovou technologií a řadou výrobních profilů vám na  našich prodejnách  vyrobíme širokou škálu klíčů pro většinu uzamykacích systémů na českém trhu včetně trezorových a speciálních zámků. Zastupujeme výrobce FAB, Tokoz, Guard, MUL-T-LOCK, Evva, KABA, ABUS a řadu dalších.

Vyrábíme klíče pro automobily, motocykly, elektrokola, zemědělskou a manipulační techniku, většiny tuzemských i zahraničních výrobců. Od veteránů po klíče s imobilizérem. Pro vozy Škoda a VW včetně dálkového ovladače (do r.v.2006). U ostatních výrobců možno dodat náhradní obaly pro klíče s dálkovým ovladačem či imobilizérem.

AUDI, BMW, CHRYSLER, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, HONDA, JEEP, KAWASAKI, KTM, MERCEDES, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ŠKODA, SEAT, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO, YAMAHA

Výroba klíčů je omezena rokem výroby a typem imobilizéru (čipu). Bližší informace na našich prodejnách.

_DSC0423

Respektujeme princip chráněných profilů a sami aktivně podporujeme výrobu těchto profilů jen právoplatným výrobcem. Chráněný profil klíče zabezpečuje vyšší právní ochranu proti neoprávněnému kopírování.